Październik 2022

<< październik 2022 >>

Dzień Wydarzenie
Zmiana planu
Wyjście integracyjne (bilard, kręgle) – kl. 1TBP (p. Bartol), 2AP (p. Stanoch)
WT
Licealiada – sztafetowe biegi przełajowe (p. Głuch)
ŚR
Wyjście integracyjne („Dzieła wszystkie Szekspira… w nieco skróconej wersji” w BTD Koszalin) – kl. 2TAP (p. Bierzyńska)
Szkolenie SEP z elektromobilności OZE (p. Pietkiewicz)
CZ
Wyjście integracyjne (film „Johnny” w „Multikinie”) – 1BP (p. Głuch), 4AP (p. Klimowska)
Wycieczka integracyjna koleją wąskotorową do Rosnowa – 1BSP (p. Szymczak-Horbowy, p. Nowak), 4A (p. Drobinski, p. Miśkiewicz)
PT
Licealiada – Piłka nożna (p. Megier)
WT
Wyjście integracyjne („Dzieła wszystkie Szekspira… w nieco skróconej wersji” w BTD Koszalin) – kl. 4TE (p. Ogińska)
ŚR
Licealiada – pływanie (p. Głuch)
CZ
Wyjścia klasowe na film „Orlęta. Grodno’39” w „Kryterium” Koszalin (wszystkie klasy)
3TAP – koniec praktyki zawodowej
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Zmiana planu
3TBP, 3TEP – początek praktyki zawodowej
Wyjście integracyjne (kręgle) – kl. 3TRP (p. Kaczmaryk)
Konkurs z języka niemieckiego – dyktando „Meister der Rechtschreibung gesucht!” (p. Niemiec)
WT
godz. 15.00 – Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz użycia defibrylatorów AED – projekt „40 Punktów Życia – defibrylatory AED w miejscach publicznych – bezpieczniejszy Koszalin” w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego (ul. Jedności s. J.13)
CZ
godz. 10.00 – Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…” (p. Stanoch)
ŚR
Wycieczka integracyjna (papugarnia) – kl. 2BSP (p. Nowak)
Spotkanie z oficerem Straży Granicznej – kl. 4A, 4TIA
Akcja „2DNIBEZTELEFONU”
PT
8.00-11.00 „2DNIBEZTELEFONU” – warsztaty dla młodzieży (p. Dybza-Zienowicz, p. Nadulska)
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych