Grudzień 2022

<< grudzień 2022 >>

Dzień Wydarzenie
CZ
Warsztaty organizowane przez wydział Wzornictwa przy PK – kl. 4TRP (p. Jachimowska, p. Nadulska)
10.00-12.00 Konkurs wiedzy o HIV i AIDS w ZS 10 Koszalin (op. p. Ziołek)
Wyjście integracyjne kl. 1TCP (p. Żyburtowicz-Zelig)
PT
Wycieczka do Obserwatorium Astronomicznego – kl. 4TE (p. Kraszewska)
SB
Udział młodzieży w I Przeglądzie Kina Niemieckojęzycznego w Centrum Kultury 105 w Koszalinie, współpraca z Katedrą Filologii Germańskiej Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej (op. p. Niemiec)
PN
Przedstawienie propozycji ocen śródrocznych w kl. IV maturalnych
Konkurs z języka angielskiego „Autumn Spelling Competition” – II etap w II LO Koszalin (p. Czarnecka)
WT
9.00-13.00 – kiermasz ciast pt. „Upiecz ciasto dla Mikołaja” – ul. Jedności i Wańkowicza (p. Nowak)
Mikołajkowy Turniej Koszykówki 3×3 (p. Klimowska)
Wyjście do kina na film pt. „Śubuk” oraz klasowe Mikołajki – kl. 4TBP (p. Bruzda)
Zebrania z rodzicami kl. IV maturalnych – informacja o przewidywanych ocenach śródrocznych
ŚR
10.30-12.30 etap okręgowy Olimpiady Statystycznej W.18 (p. Hinc)
CZ
Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w Koszykówce w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Witosa w Boninie (p. Klimowska)
PT
Wycieczka kulturoznawcza do Berlina „Nie tylko jarmarki bożonarodzeniowe” – przedstawiciele kl. 3AP, 3TAP, 3TEP (p. Niemiec, p. Ostapko-Kobus, p. Tuszewska-Buchta, p. Wilk)
ŚR
Termin wystawienia ocen śródrocznych w kl. IV maturalnych
Wycieczka do teatru w Schwedt w Niemczech na spektakl teatralny „Baśniowe zamieszanie” w wersji niemieckojęzycznej – przedstawiciele kl. 1BP, 1TAP, 1TCP, 2TBP, 2TRP (p. Hinc, p. Malecka, p. Nadulska, p. Żyburtowicz-Zelig)
Zajęcia profilaktyczne PSSE Koszalin – kl. 1TAP, 2AP, 2TBP, 2TRP
CZ
Szkolenie dla uczniów w ramach „Edukacji dla cyberbezpieczeństwa” – p. dr hab. Marek Górka, prof. PK – kl. 1AP, 1TAP, 1TBP, 1TCP, 1TRP, 1TEP, 1BSP, 2TRP, 4TE
Wyjście do kina na film pt. „Śubuk” – kl. 1BP (p. Głuch)
Zwiedzanie Głównego Punktu Zasilania ul. Morska 10 – przedstawiciele kl. 2TEP, 4TE (p. Pietkiewicz)
PT
Wycieczka kulturoznawcza do Berlina „Nie tylko jarmarki bożonarodzeniowe” – przedstawiciele kl. 1BSP, 2AP, 2TCP, 4TBP (p. Kobiella, p. Nadulska, p. Stanoch, p. Walesiewicz)
3TCP, 3TRP – koniec praktyki zawodowej
Zakończenie I półrocza w klasach IV maturalnych
Rozpoczęcie II półrocza w klasach IV maturalnych
Zmiana planu lekcji
5-7 l. Świąteczne warsztaty językowe – Weihnachten/Christmas 2022 – ul. Wańkowicza (p. Czarnecka, p. Niemiec, p. Ostapko-Kobus, p. Palczewska-Marcjanik)
WT
7.30 – Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna kl. IV maturalnych (ul. Wańkowicza)
Zawody – finał wojewódzki Licealiada w tenisie stołowym chłopców (p. Megier)
Spotkania przedświąteczne klas
Początek zimowej przerwy świątecznej